GRAFIK VÁM POMŮŽE VYPRÁVĚT VÁŠ PŘÍBĚH

od grafiky až po tisk

image listy katalogy PREZENTACE plakáty časopisy firemní loga branding BANNERY

Grafik přenese přání a představy do skutečné vizualizace. Za pomoci grafických programů a technik nakreslí cokoliv, kdekoliv a kamkoliv. Vždy však bere v úvahu nejen vlastní grafické nápady, ale především smysluplnost celého počínání. Kreativec jenom nečmárá v compu to, co mu zadáte. Stává se nedílnou součástí vašeho projektu. Ať už se jedná o billboard obřích rozměrů, minimalistickou vizitku či osobní pozvánku na vaší akci.

GRAFICKÉ NÁVRHY A ZPRACOVÁNÍ

portfolio prací realizované grafiky na dotaz
 • firemní magazíny / časopisy, bulletiny / prezentace

 • publikace / zpracování knižních obálek / plakáty

 • image listy / katalogy / letáky / vizitky / svatební grafika

 • velkoformátové tisky / billboardy / web bannery

 • pozvánky / vstupenky / diplomy / certifikáty / pohlednice

 • etikety / visačky / jmenovky / poukazy / inzertní grafika

 • tvorba firemních log a grafických manuálů / branding

 • menuboardy / menu karty / světelné boardy

COPYWRITTING

 • tvorba marketingových textů na podporu prodeje, slogany pro propagační účely dle typologie produktu

 • články, promo materiály, inzerce, magazíny, katalogy

 • spolupracuji s prověřenými profesionály v oblasti jazykových korektur a redakčních prací

Když najdeme v textu chybu, pomyslíme si, že dotyčný nezná gramatiku. Většinou však máme na mysli chyby pravopisné. Lidé často nerozlišují mezi pravopisem a gramatikou. A mezi nimi je přitom velký rozdíl. Gramatika jsou pravidla, která se vytvořila přirozeně v procesu komunikace. Kdežto pravopis je soustava pravidel uměle zavedených.

PRODUKTOVÁ (reklamní) FOTOGRAFIE

cenová kalkulace dle konkrétního zadání

Když se řekne fotografie, každý z nás si představí něco jiného. Někdo si vzpomene na zaprášené rodinné album u babičky, u dalšího vykouzlí úsměv na tváři vzpomínka na narozeninovou party a pikantní momentky, které snad ani nejdou ukázat světu. Fotografie z dovolených nám připomínají pohodové okamžiky v kruhu těch nejbližších. Pro jiné znamenají fotografie především reportáže a nedílnou součást všech novin a časopisů, denně se na nás dívají z novinových stánků a z televizní obrazovky. Pro mě jsou fotografie nedílnou součástí mého života. Ať už se jedná o klasické fotografie reportážní, nebo když se drápu na činnou sopku ve snaze zachytit erupce, byť by měly být tou poslední fotografií v mém životě. Když za polárním kruhem v Laponsku naháním soby, abych právě já měla ten správný záběr, nebo když zdolám nějaký ten horský štít a věřte mi, ten pocit opravdu stojí za to. Fotografie jsou vzpomínky. Upomínají na obrazy, které jsme prožili, připomínají věci kolem nás, které jsme měli možnost důvěrně poznat. Zachycují okamžiky v našem životě. Jako opakující se gramofonová deska vrývají do paměti stále znovu to kouzlo jedinečné chvíle, při které nejprve namáčknete spoušť, čekáte a exponujete.

V případě obdržení korektury (grafického náhledu) věnujte prosím pozornost nejen grafické, ale i gramatické části. Po odsouhlasení, které považuji zároveň i za odsouhlasení gramatických korektur, se u nás pustíme do výroby či tisku. V zasílaných materiálech např. pro korektury nic nelze považovat za poskytnutí licence či svolení k užití označení jakýmkoliv způsobem či formou.

----------------------------------------

Práva autorů fotografií a obrázků jsou zaručena dle právního řádu ČR a mezinárodními úmluvami. Dle znění Autorského zákona České republiky je fotograf i grafik jako autor snímku vlastníkem autorských práv. Kopírovat fotografie a obrázky, používat je, či jakkoliv jinak s nimi manipulovat mimo osobní potřebu je povoleno pouze se souhlasem autora. V případě zájmu o použití fotografií nebo grafiky mě kontaktujte na výše uvedeném čísle. Fotografie je možné poskytnut pouze za podmínky, že bude uveden autor fotografií. Copyright © Veronika Vynikalová. Všechna práva vyhrazena. Obsah tohoto webu je chráněn autorským právem (Zákon č. 121/2000 Sb., o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů (autorský zákon) a to v aktuálním znění). Jakékoliv užití obsahu nebo jeho části, zejména formou rozmnožování, rozšiřování, zpracování a spojení s jiným dílem, je zakázáno. Užití je možné pouze s předchozím písemným souhlasem.